Örgüden bebek kundak modelleri

Örgüden bebek kundak modelleri


Kundak bebeklerin bedenini sarıp sarmalayan kumaştan yada örgüden yapılan bir tür koruyucudur. Geçmişten günümüze kadar hala popülerliğini koruyan kundak , soğuk kış günlerinde bebeğinizi soğuktan hasta olmaktan koruyacaktır.
Kundak ile ilgili çeşitli olumsuz yorumlar olsada kundağın bebek için faydalı olduğunu söyleyebiliriz.. Bebekler kundaklanmalımı konumuz kundakla ilgili merakınızı giderecektir. Kumaş tarzı kundakların , uzmanlar tarafından kesinlikle kullanılmaması gerektiği vurgulanmaktadır. Çok sıkı şekilde bebeğin kundakla sarılması kalça çıkıklığına eğilim göstermesine neden olabiliyor. Tabi sıkı sıkıya sarılmayan kundak yarar sağlayabilir. Mesela bebeğin uyku esnasında sıçramasıyla refleks oluşturan eller bacaklar bebeği uyandırabilir. Ama gevşek bağlanan kundak bu sıçramaları önlediğinden bebeğin kaliteli uyku çekmesini sağlar.


Birazdan vereceğimiz örgüden kundak modellerinin bebeğin sağlığı açısından hiç bir zararı olmamaktadır. Bilakis bu soğuk kış günlerinde bebeğinizi sıcacık tutacak , hasta olmasını engelliyecektir. Örgü kundak modellerin de gerçekten çok şık tasarımlar var .Sizlerde bebekleriniz için biribirinden güzel örgü kundak modellerinden tasarlayabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan çok şık ve kullanışlı örgü kundak modellerimizi paylaşalım.
Ayrıca bebekleriniz için şık örgü modellerinin yer aldığı kategorimizide ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Bebek Örgü Modelleri
örgü kundak 0 0.jpg 


örgü kundak 0.jpg 


örgü kundak 1.jpg 


örgü kundak 2.jpg 


örgü kundak 3.jpg 


örgü kundak 4.jpg 


örgü kundak 5.jpg 


örgü kundak 6.jpg 


örgü kundak 7.jpg 


örgü kundak 8.jpg

Öne Çıkan Yayın

El örgüsü Kazak örnekleri

El örgüsü Kazak örnekleri El örgüsü Kazak örnekleri Modelleri  

Popüler Yayınlar

 
Güzel Sözler Örgü Modelleri Resimli Sözler Güzel Sözler Resimli Sözler