Sevimli Bebek Patikleri

Bebekler en değerli varlıklarımızdır ve onlar daha dünyaya gelmeden ihtiyaçları olacak her şeyi hazırlarız. Bebeklerin minicik bedenleri yaz da olsa kış da olsa üşüyecektir. Bu yüzden en çok hazırlanan giysi de patikler olmaktadır. Ama bu sevimli varlıklarımız için rengârenk ve çeşitli modellerle patikler hazırlar, onlara cıvıltılı bir görünüm sağlamaya çalışırız. Bebek giysilerinde öncelikle alerjiye neden olmayan iplik ve kumaşlar tercih edilmelidir. Bebeğin hassas derisini tahriş olmaması gerekir. Patikler için de durum aynıdır. Bebeğinize öreceğiniz patiklerin minicik ayakları tahriş etmeden sıcacık tutmasını sağlamalıyız. Bebeğimizin cinsiyetine göre farklı patik modelleri uygulayabiliriz. Erkek bebek patikleri genellikle mavi ağırlıklı renklerle ve çeşitli sevimli hayvan figürleriyle yapılabilmektedir. Özellikle kış ayları için daha çok kavrayıcı ve sıcak utma özelliği ile bot patik modelleri tercih edilebilir. Bot patik modellerinin ayaktan çıkması da zor olacak ve daha rahat kullanılacaktır.

Bebek Bot Patik Modelleri

Kız bebek patikleri ise daha çok pembe, sarı ve beyaz renkler kullanılarak yapılmaktadır. Çeşitli çiçek desenleriyle süslemeler yapılabilir. Kelebek ve kuş figürleri kullanılarak süslenebilir. Ama kız bebekler için de bot patik modelleri daha kullanışlı olacaktır.
Bu yıl hanımlar kız ya da erkek bebekleri için püsküllü bebek patiklerini çok tercih etmektedirler. Püsküllü bebek patikleri çok şık ve sıcak bir görünüm vermekte ve bebeğinizin ayakları sıcacık kalabilmektedir.

Bebek Bot Patik Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Öne Çıkan Yayın

El örgüsü Kazak örnekleri

El örgüsü Kazak örnekleri El örgüsü Kazak örnekleri Modelleri  

Popüler Yayınlar

 
Güzel Sözler Örgü Modelleri Resimli Sözler Güzel Sözler Resimli Sözler