Dikişsiz Yeni Doğan Bebek Yelekleri Yapılışı

Dikişsiz Yeni Doğan Bebek Yelekleri Yapılışı
Oldukça kolay ve değişik tek parça dikişsiz yapılan bu bebek yeleklerinin ayrıntılı yapılışını f- Hatice’nin Tasarım Atölyesi sayfasında bulabilirsiniz. İstediğiniz yaştaki bebek yada çocuk için yapılabilecek kolay bir el işi. Yapılışı oldukça kolay ve gerçekten çok şık bu yeleği istediğiniz şekilde boncuk yada kurdele ile de süsleyebilirsiniz. Sadece omuz kısımlarında kol kısımlarını birleştirirken dikiş yapılan bu yeleğe en alt kısımdan tek parça olarak
Yani hem önleri hemde arkayı örüyoruz. Kol boyuna gelince 3 parçaya bölüp örgümüzü her parçayı ayrı ayrı yapıyoruz.

Mandalina Dilimi Bebek Yelek Yapılışı:

Mandalina dilimleri şeklinde oldukça değişik bir bebek yelek örneği. İnternette bu yeleği görünce bu örneğin yapılışını çok aradık. Fakat bu harika bebek yeleğini yapan kişi kim bulamadık eğer bize ulaşırsa sizlerle emek sahibini paylaşmak isteriz. Alıntı resim üzerinde örneğin yapılışını sizler le paylaşıyoruz. Portakal dilimi olarak ta bilinen bu model gerçekten çok güzel.


Kız Çocuk Mantosu:

Yaz yaklaşırken çocuklar için yapılabilecek değişik ve şık bir çocuk mantosu. İstediğiniz yaştaki çocuk için yapabileceğiniz istediğiniz uzunlukta yapabileceğiniz değişik ve şık bir yelek modeli.

Kımızı Motifli Kız Yeleği Yapılışı:

Kız çocuklar için ne çok örnek var. İster tek parça örebileceğiniz, isterseniz de parça parça yapıp birleşrip, alt kısmına istediğiniz örneği uygulayabileceğiniz değişik ve kolay bir bebek yelek modeli. İlmek sayısı ayarlanarak büyükler için de yapılabilecek değişik ve şık bir el işi modeli.

Tek Parça Bebek Yeleği Yapılışı:

Alttan başlanarak yapılan tek parça olarak örülen bu yeleğin üzerinde hasır örgü tekniği var. Büyükler için yada küçükler için yapabileceğiniz bu yeleğin hasır örgü video yapılışını sizler le paylaşıyoruz.

Şermin Ercan Bebek Hırkası Yapılışı:

Eskiden göz nuru programında örgü tekniklerini anlatan şermin hanım derya baykal ın programı deryanın dünyasında idi. Yaptığı bebek örgüleri ile çok beğeni toplayan renkli bebek hırkası örneği gerçekten göz alıcıydı. Yakadan başlanan ve gri kısım örüldükten sonra ilmek kaldırılarak kırmızı kısmı yapılıyor bu bebek hırkasının.

Tığ İşi Bebek Hırkası Yapılışı:

Çok şık ve yapılışı çok kolay bir el işi modeli. Kız bebekler için yapabileceğiniz, renk seçimi sizlere kalmış olan bu hırkanın içine astar dikerek yazlık mont haline de getirebilirsiniz.

Kırmızı Boyundan Başlanan Bebek Yeleği Yapılışı:

Çok şık olmuş. Kol kısımlarındaki fırfırlar ile oldukça şık ve hediye edilebilecek yada minikler için hazırlaya bileceğiniz bu yelek örneğini internette görmüştüm. Kimin yaptığını bilmiyorum ama yapan kişinin ellerine sağlık.

Öne Çıkan Yayın

El örgüsü Kazak örnekleri

El örgüsü Kazak örnekleri El örgüsü Kazak örnekleri Modelleri  

Popüler Yayınlar

 
Güzel Sözler Örgü Modelleri Resimli Sözler Güzel Sözler Resimli Sözler