Yeni Örgü Fular Modelleri ve Örnekleri

Yeni Örgü Fular Modelleri ve Örnekleri

Eskiden beri bayanların şık olmalarını tamamlayan en güze örgü aksesuardan bir tanesi de, fular modelleridir. Son günlerden tamamen farklı modellerle tasarlanmaya başlayan örgü fular modelleri, bambaşka örnekle beğeninizi kazanmaya geliyor. Bayanların vazgeçilmeyen örgü koleksiyonların da yer alan, örgü fular örnekleri, yeni trendler arasında bulunmakla birlikte, çok fazla tercih edilmektedir. Örgü örmeyi seviyor ve kendinizde fular kullanıyorsanız, birçok farklı örgü tekniğiyle yapılan yeni fular modelleri ile değişik örnekler tasarlayabilirsiniz. Örme yeteneğinizi en güzel şekilde tasarılara dönüştürmek için, şık örneklerden yararlanabilirsiniz.
Örgü bayan fular modelleri, yeni örneklerini, çok değişik ve farklı amaçlara uygun olarak hazırlayabilirsiniz. Bu ölçüde hazırlanan fularlar, kullanım yeri ve amacına göre, günlük giyim ve klasik giyim aksesuarları olarak tasarlanmaktadır. Özellikle bahar ayları ve kış aylarında, örgü fularlar bayanların boynunda görülmektedir. Fular modellerle kışları soğuktan korurken, aynı zamanda şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Tasarımlarda, birçok değişik yapım şekil ve tekniği bulunmaktadır. Ayrıca yapacağınız örneklerinizi, süsleyebilmeniz için boncuklar ve eklemelerden yararlanabilirsiniz. Yaptığınız fularlara uygun renklerde boncuk ve pullardan yararlanabileceğiniz gibi, fularlarınızı simli ve kabarık iplerden de yapabilirsiniz. Özellikle kurt gibi olan ip modelleri, farklı tasarımlar sonucu fular olarak tercih edilmektedir. İsteğinize göre, zincir modelli veya düz örgülerden yararlanarak kurtçuk ipleri şekillendirebilirsiniz. Her şey el becerinize ve hayal gücünüze bağlı.

Yeni Örgü Fular Modelleri ve Örnekleri 

Çiçekli örnekler, püsküllü örnekler, zincir modeli, katmerli gül modelleri, ağ şeklinde yapılan modeller gibi onlarca fular modeli tasarlayabilirsiniz. İnce modeller yapabileceğiniz gibi onlarca fular modeli tasarlayabilirsiniz. İnce modeller yapabileceğiniz gibi kalın modeller de yapabilirsiniz. İnce modeller genellikle şık tasarımlar olması için ve bahar aylarında kullanılması için tercih edilmektedir. Kalınları da karlı ve soğuk günler için yapabilirsiniz. Diğer bir taraftan şişle yapabileceğiniz örgüler dışında  tığ işi fular modelleri de  tarzınızı yansıtmanız için iyi bir tercih olacaktır. İster klasik giyimlerinizde, isterseniz de spor giyimlerinizde bu fularları kullanabilirsiniz. Birbirinden güzel modeller için sitemizdeki örnekleri inceleyebilirsiniz.

Öne Çıkan Yayın

El örgüsü Kazak örnekleri

El örgüsü Kazak örnekleri El örgüsü Kazak örnekleri Modelleri  

Popüler Yayınlar

 
Güzel Sözler Örgü Modelleri Resimli Sözler Güzel Sözler Resimli Sözler