HELLO KİTTY 'Lİ ANA KUZUSU (BABY VEST)                                             iPİN RENKLERİ
                                             Burdan da dokusunu yakından görebilirsiniz.

Kartopu yünlerinin bebekler için çıkardığı yeni yünlerden birisi de bu  ana kuzusu  .Tüm renkleriyle harika bir dokusu var.Dükkanda  yelek ,hırka kaç taneden çıkıyor soruları gelince ben de bunu ördüm hem dokusu görülsün hem de kaç yumak kullanılıyor tahmin yürütebileyim diye.
  Tam iki yumak gitti kalan ip 4-5 metre filandı minicik bir pon pon olacak kadar. yelek 2-4 yaş arası giyilebilir büyüklükte. Özel bir örnek kullanmaya gerek yok,ben çabuk örüp asayım diye yıldız örneğini  kullandım.
alıp örmek isteyenler  bir çocuk yeleğine kaç ilmek başlıyorsanız bunda daha azını kullanacaksınız. ipin hafiften  bir  likralı durumu var. Ben çok beğendim  astragan polar gibi .yakın çekim fotoğrafladım belli olsun diye.
 HK yı sonradan tığlayıp üzerine diktim yakayı da tüm dikişlerden sonra ilmek alıp  bir ters bir düz lastik ördüm. arka 51 önler 29 ar ilmek. ilk başlangıç yerini  5 no lu şişle başlayıp bir git gel lastik ördüm ondan sonrasını 6 no lu şişle devam ettim.
Bir kardeşimiz de kızına (38 beden)yelek örüyor düz örgüyle 50 ilmekten sanırım üç yumaktan rahat çıkacak.aynı yeleğin 40 bedene de olacağını düşünüyorum çünkü tek yumakla koltuğa yaklaşmıştı bugün.
 yumak düz örgüde  daha çok yer sürüyor.
 sanal dükkanım
gerçek dükkanımda  satışa kondu:))

Öne Çıkan Yayın

El örgüsü Kazak örnekleri

El örgüsü Kazak örnekleri El örgüsü Kazak örnekleri Modelleri  

Popüler Yayınlar

 
Güzel Sözler Örgü Modelleri Resimli Sözler Güzel Sözler Resimli Sözler